На даний час в Україні гостро стоїть питання фінансування та реалізації усіх цілей сталого розвитку. Проте відновлення зруйнованої війною економіки регіонів з акцентом на інфраструктуру, енергетику, промисловість та житло – це першочергові завдання влади на всіх рівнях.
Сьогодні представники облдержадміністрації, територіальних громад відвідали Forum on Investments & Transformation for Ukraine, який об'єднав владу і бізнес для обговорення інвестиційних досягнень України у 2023 році та окреслення планів на наступний рік;
взяли участь у дискусійних панелях з питань відновлювальної енергетики «How green is Ukraine`s recovery?», інновації у будівництві та архітектурі «URBAN.ARCH.FORUM: RENEWAL OF UKRAINE».
Спілкування делегації Донецької області з основними стейкхолдерами REBUILD UKRAINE, результати робочих зустрічей та перемовин надали можливість окреслити подальші спільні кроки на шляху до відбудови Донеччини.
![](/storage/app/thumbnails/9d0/037/593/52121612_e7287feb_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/b79/f86/e42/26377722_a097c6f1_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/b4d/7d5/5f7/421516_4556007f_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/bed/032/a86/4215616_e93d9a33_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/518/755/6ce/4215161_05d49cd8_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/e77/af3/cda/5232641_36c69286_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/44c/9c7/d64/5232652_aae27f5c_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/4a9/f21/c31/53253252341_158872a5_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/fc1/bfe/46f/64347337_b4ead0d2_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/9f5/6ca/c1f/643783832_bdfc8aa0_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/3a1/950/514/42152126_8ccb7523_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/04b/fa4/dd6/21616612_d18fab34_820x360.jpg)