Працівниками управління взаємодії з правоохоронними органами, запобігання та виявлення корупціі облдержадміністрації Євгеном Голиком та Мариною Козленко 15 жовтня 2019 року проведено навчальний семінар для студентів Донбаського інституту техніки та менеджменту Міжнародного науково-технічного університету імені академіка Юрія Бугая. Студентам було доведено основні положення Закону України «Про запобігання корупціі», особливості роботи уповноважених підрозділів з питань запобігання корупції, запобігання корупційним та пов'язаним з корупцією правопорушенням, захист викривачів.
![](/storage/app/thumbnails/857/de1/279/124412241412-1_820x360.jpeg)
![](/storage/app/thumbnails/b83/eae/46c/WhatsApp Image 2019-10-15 at 14.54.13_820x360.jpeg)