Урочисте відкриття приймального відділення екстреної (невідкладної) медичної допомоги комунального некомерційного підприємства «Волноваська центральна районна лікарня» відбулося сьогодні, 5 листопада.
У заході взяв участь заступник голови Донецької облдержадміністрації Денис Клюшников.
«Волноваська центральна районна лікарня» - це один з 11 опорних закладів охорони здоров’я Донецької області. Вона обслуговує більш ніж 160 тис. населення Волноваського району та прилеглих територій.
Комплексну реалізацію проєкту з модернізації та осучаснення приймального відділення було проведено в рамках програми «Велике будівництво».
Роботи з капітального ремонту приймального відділення виконано за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію проєктів з реконструкції, капітального ремонту приймальних відділень в опорних закладах охорони здоров’я у госпітальних округах, витрачено близько 3 млн. грн.
За рахунок коштів обласного бюджету виконано роботи з термомодернізації, приймальне відділення приведене до уніфікованого зовнішнього вигляду, забезпечено оперативну доставку пацієнтів з відділення екстреної (невідкладної) медичної допомоги до операційних блоків хірургічного, гінекологічного та неврологічного відділень лікарні шляхом встановлення підйомника для лікарняних каталок. На зазначені роботи з обласного бюджету виділено 4,9 млн. грн.
В результаті виконання робіт з капітального ремонту площу приймального відділення збільшено на 550 кв.м, переоснащено та оптимізовано набір приміщень відділення.
Відкриття приймального відділення надає змогу провести хворим необхідні обстеження, своєчасно встановити діагноз та скерувати пацієнта у відповідні профільні відділення, а за необхідності - розпочати лікування хворих, в тому числі передопераційну підготовку, безпосередньо в приймальному відділенні
![](/storage/app/thumbnails/350/b35/4a3/01_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/330/18b/c49/whatsapp-image-2020-11-05-at-093957-1_820x360.jpeg)
![](/storage/app/thumbnails/0bf/05a/8a8/whatsapp-image-2020-11-05-at-093957-2_820x360.jpeg)
![](/storage/app/thumbnails/2df/256/660/whatsapp-image-2020-11-05-at-093957-4_820x360.jpeg)
![](/storage/app/thumbnails/9cd/ac6/67d/whatsapp-image-2020-11-05-at-093957-5_820x360.jpeg)
![](/storage/app/thumbnails/ccf/24e/b13/whatsapp-image-2020-11-05-at-093957-6_820x360.jpeg)
![](/storage/app/thumbnails/6c7/b61/dda/whatsapp-image-2020-11-05-at-093957-7_820x360.jpeg)
![](/storage/app/thumbnails/0f6/9da/d5c/whatsapp-image-2020-11-05-at-093957-8_820x360.jpeg)
![](/storage/app/thumbnails/7a3/385/673/whatsapp-image-2020-11-05-at-093957-3_820x360.jpeg)
![](/storage/app/thumbnails/a1e/5f0/91c/whatsapp-image-2020-11-05-at-093957-9_820x360.jpeg)