Хабом «Наш Краматорськ. Ми разом усе подолаємо» у містах Дніпро та Київ розпочато видачу 3456 сімейних продуктових наборів, придбаних за підтримки благодійного фонду Global Empowerment Mission (GEM) у партнерстві з Howard G Buffett. Таку ж допомогу в кількості 115 наборів видано центром підтримки бахмутян «З Бахмутом у серці» у м. Чернігів.
Консультативно-координаційним центром підтримки населення «Бахмутський район єднає» у м. Вінниця видано 165 наборів гуманітарної допомоги у вигляді засобів особистої гігієни та прибирання, придбаних за сприяння Міжнародної організації з міграції (МОМ). 41 набір із цієї партії надіслано поштою за адресами мешканців району, які перебувають у Вінницькій області.
Розпочато видачу такої допомоги й хабом «Наш Краматорськ. Ми разом усе подолаємо» у м. Дніпро, - її отримають понад 500 мешканців Краматорської громади.
Допомога та підтримка в цей нелегкий час – це не тільки матеріальні цінності, але й надія, що разом ми подолаємо будь-які труднощі.
![](/storage/app/thumbnails/c90/cea/68f/2142413.51.03_17780e77_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/9ec/732/de2/1255151.04_101f0e05_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/22c/4c0/277/51513.51.04_daf2052f_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/162/f70/43a/421413.51.04_97ed44bd_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/49f/9bf/d5a/51252152151.04_811ed5ea_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/20a/8d7/bbc/5255104_2fb18dbe_820x360.jpg)