Заступниця голови облдержадміністрації Юлія Костюніна, представники облдержадміністрації та органів місцевого самоврядування, Рад з питань ВПО Донецької області беруть участь у Всеукраїнському форумі Рад з питань ВПО, який триває з 1 по 3 листопада у м. Київ.
Захід проводиться за спільної ініціативи Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України, Благодійного фонду «Стабілізейшен Суппорт Сервісез» та за підтримки Агентства ООН у справах біженців в Україні і Ради міжнародних наукових досліджень та обмінів.
Форум, який зібрав понад 400 гостей з усіх регіонів України та з-за кордону, є широкою платформою для діалогу між представниками ВПО, центральною та місцевою владою, громадським сектором і міжнародними організаціями.
Серед учасників заходу - Віце-прем’єр-міністерка України – міністерка з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ірина Верещук, виконавчий директор Благодійної організації «Благодійний фонд «Стабілізейшен Суппорт Сервісез» Дермот Гамільтон, представниця Агентства ООН у справах біженців (УВКБ ООН) в Україні Кароліна Ліндхольм Біллінг, радник з питань стабілізації посольства США в Україні Меттью Джонсон, представниця Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини з прав громадян, постраждалих внаслідок збройної агресії проти України Ольга Алтуніна, перша заступниця міністра соціальної політики України Дарія Марчак, представники облдержадміністрацій та органів місцевого самоврядування, голови та представники Рад з питань ВПО, міжнародних організацій та проєктів.
Мета форуму – напрацювати спільні алгоритми підтримки, адаптації та інтеграції внутрішньо переміщених осіб у приймаючі громади, а також покращити взаємодію між владою, громадськими і міжнародними гуманітарними організаціями в адаптації та інтеграції внутрішніх переселенців.
Ключові теми для обговорення:
– інтеграція внутрішніх переселенців у приймаючі громади;
– підтримка на місцях найбільш вразливих верств населення серед ВПО;
– роль Рад з питань ВПО у захисті прав внутрішніх переселенців;
– міжнародний досвід.
![](/storage/app/thumbnails/edb/3b7/b4a/6443637_dc7a7ddd_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/78b/f3a/d47/42142155152_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/950/d56/44f/32552366262_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/08c/6c1/414/632275.30_9dc850c4_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/480/02f/a61/63263270_50514d48_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/7e0/771/c32/64246267_bc52ae9a_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/429/8df/811/398427399_825480789585893_6493394107111202924_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/17d/360/18f/362326727_82b0376b_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/8c8/7d1/d9b/63232772_3fe14859_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/334/307/87d/398254347_825481086252530_2597081413974576505_n_820x360.jpg)