портал в режимі тестування та наповнення
0-800-507-506
Гаряча лінія
  • A-
    A+
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Завантаженість ліжок з киснем у 34 медзакладах Донеччини, які лікують пацієнтів з СОVID-19, складає 90%

Опубліковано 26 жовтня 2021 року, 16:40

Завантаженість ліжок з киснем у 34 медичних закладах Донецької області, які визначені для профільної госпіталізації пацієнтів з COVID-19, складає 90% станом на 26 жовтня.  Про це заступник начальника управління – начальник відділу стратегічного розвитку охорони здоров’я та забезпечення лікарськими засобами управління організації та розвитку медичної допомоги населенню департаменту охорони здоров’я ОДА Олександр Педенко повідомив під час брифінгу з питань запобігання розповсюдженню коронавірусу на території Донецької області.

«Ліжковий фонд 34 лікарень, які визначені для госпіталізації хворих на COVID-19, складає 3776 ліжок, з яких 3442 (91,2%) ліжка на сьогодні заповнені.  Ліжка, які під’єднані до кисню, на 90% заповнені важкими хворими»,  -  сказав він. 

Олександр Педенко зазначив, що усі 34 лікарні мають або централізовану систему підведення кисню та кисневі концентратори, або забезпечені киснем виключно за рахунок кисневих концентраторів. 

«Лише 6 лікарень на сьогодні не мають централізованого киснепостачання, а забезпечують ліжка кисневими концентраторами.  Наразі триває встановлення у низці лікарень кисневих станцій або кисневих циліндрів, щоб забезпечити безперебійне постачання кисню до ліжка хворого»,  -  сказав він. 

Нагадаємо, з 18 жовтня в Донецькій області встановлено «червоний» рівень епіднебезпеки поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.