0-800-507-506, 0954633565

Представниця Школи вищої спортивної майстерності Донецької області Вікторія Хапіліна виграла марафон у Софії

Опубліковано 14 жовтня 2020 року, 13:59 , Управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації

Представниця Школи вищої спортивної майстерності Донецької області Вікторія Хапіліна з рекордом траси виграла марафон «Wizz Air Sofia» серії World Athletics Bronze Label, який відбувся 11 жовтня в Софії (Болгарія).

На традиційній дистанції 42 кілометри та 195 метрів українська легкоатлетка показала найкращий результат серед жінок – 2 години 27 хвилин 57 секунд, який став новим рекордом траси. У боротьбі за перше місце Вікторія випередила кенійку Наом Джебет, час якої склав 2:28:41.

Відзначимо, що Хапіліній вдалося подолати Софійський марафон на 6 секунд швидше, ніж минулорічний марафон у Кракові, де наша спортсменка виконала норматив майстра спорту України міжнародного класу, а також олімпійський норматив, що становить 2:29:30.

Завдяки успішному виступу в Болгарії Вікторія підтвердила своє право на потрапляння до збірної України задля участі в Олімпійських іграх, що заплановано провести в Токіо влітку 2021 року. Окрім спортсменки Донеччини, до трійки претенденток входить чемпіонка України з марафону Євгенія Прокоф’єва, а також Дар’я Михайлова з результатом 2:27:29. При цьому Хапіліна всього на секунду попереду Ольги Скрипак (2:27:58).