портал в режимі тестування та наповнення
0-800-507-506
Гаряча лінія
  • A-
    A+
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Презентація проекту «Порцеляна з фондів музею»

Опубліковано 11 лютого 2019 року, 10:06

16 лютого о 12:00 у Дружківському історико-художньому  музеї (вул. Енгельса, 112) відбудеться презентація міні-проекту «Порцеляна з фондів музею» у рамках проекту «Музей відкрито на ремонт ІІІ», який організовує Мистецький напрямок Українського кризового медіа-центру за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Проект «Порцеляна з фондів музею» популяризує порцеляну  як особливу галузь українського мистецтва, що бере витоки з народних традицій гончарства. Під час заходу буде презентований каталог колекції порцеляни з фондів Дружківського історико-художнього музею.

2019 рік у Дружківському історико-художньому музеї обрано роком дружківської порцеляни. На початку 70-х рр. минулого століття в нашій країні відчувалась криза звичайного посуду. Так виникла ідея будівництва порцелянового заводу в Дружківці, першої на теренах Донбасу. Завод було відкрито в 1971 р.

Контактні особи для ЗМІ:    +38 0953943467(музей), Ольга Гончар, PR-консультантка “Музей відкрито на ремонт” +38 093 339 76 46

Стежте за новинами та анонсами проекту у соціальних мережах за хештегами:

#музейвідкритонаремонт #UCMC #USAID

Та на сторінках у соціальній мережі Facebook:

 

Дружківський історико-художній музей

https://www.facebook.com/dru.museum/

Музей відкрито на ремонт. Донеччина: https://www.facebook.com/Donmuzey/

Культурна дипломатія між регіонами України:

https://www.facebook.com/CulturaldiplomacybetweentheregionsofUkraine/