портал в режимі тестування та наповнення
0-800-507-506
Гаряча лінія
  • A-
    A+
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Презентація проекту «Екологічна обсерваторія»

Опубліковано 11 лютого 2019 року, 10:11

У середу, 19 лютого о 12.00 у Великоанадольському музеї лісу (Донецька область, Волноваський р-н, смт. Графське, вул..Граффа 7) відбудеться презентація проекту - «Екологічна обсерваторія».

 

Проект «Екологічна обсерваторія» реалізується у рамках проекту «Музей відкрито на ремонт ІІІ», який організовує Мистецький напрямок Українського кризового медіа-центру за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

 

Проект «Екологічна обсерваторія» - це екологічний освітній проект. Головна мета – формування нової екологічної культури у молоді регіону. Основна ідея полягає в створенні простору де, в ігровій формі, буде здійснюватись екологічне виховання і навчання учнів шкіл і коледжів району. Результатом проекту стане залучення усіх навчальних закладів району, шляхом регулярного проведення заходу.

 

Захід триватиме кілька годин. Складатиметься з 6-ти локацій, розташованих в приміщенні музею. Використовуючи локації, учасники будуть знайомитися з альтернативними джерелами енергії, правилами сортування сміття, розвивати творчі здібності, пізнавати флору і фауну свого краю і так далі.

Учасники заходу: учні Благодатниньської ЗОШ.

За додатковою інформацією звертайтеся, будь ласка, до: Сенча Олександр, 0954041267, vml.ua@ukr.net, Ольга Гончар, PR-консультантка “Музей відкрито на ремонт” +38 093 339 76 46

Стежте за новинами та анонсами проекту у соціальних мережах за хештегами:

#музейвідкритонаремонт #UCMC #USAID #UCBI

Сторінка Великоанадольського музею лісу у Facebook:  https://www.facebook.com/velmusles/

Музей відкрито на ремонт. Донеччина: https://www.facebook.com/Donmuzey/

Культурна дипломатія між регіонами України:

https://www.facebook.com/CulturaldiplomacybetweentheregionsofUkraine/