портал в режимі тестування та наповнення
0 800 507 506
Гаряча лінія
  • A-
    A+
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Аграрії Донеччини можуть отримати рукава для зберігання зерна

Опубліковано 24 вересня 2024 року, 09:31

У Державному аграрному реєстрі розпочався прийом заявок на отримання рукавів для зберігання зерна.

Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО) та програма «Врожай» Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) у співпраці з Мінагрополітики оголошують про початок реєстрації заявок для отримання засобів тимчасового зберігання зерна (рукавів) місткістю 200 тон кожен.

Рукави зможуть отримати агровиробники, які обробляють від 50 до 10000 га землі на територіях Донецької, Дніпропетровської, Запорізької, Миколаївської, Одеської, Сумської, Харківської, Херсонської та Чернігівської областей. Пріоритет буде надано підприємствам, які розташовані поблизу лінії фронту або чия інфраструктура зазнала значних пошкоджень.

Кількість рукавів, які агровиробники зможуть отримати, буде розрахована залежно від кількості отриманих заявок та у розрахунку не більше одного рукава на 50 га посівних площ зернових та олійних культур.

Учасники програми мають взяти на себе витрати за транспортування рукавів від визначеного складу до свого господарства.

Для отримання допомоги агровиробники повинні зареєструватися на участь у програмі через Державний аграрний реєстр, обравши серед доступних програм підтримки Програму Мінагрополітики, ФАО та USAID щодо розподілу зернових рукавів у прифронтових областях України.

Прийом заявок триватиме до 6 жовтня 2024 року.

Після обробки отриманих заявок відібрані учасники програми отримають підтвердження через ДАР та будуть повідомлені про час та місце отримання допомоги.

За додатковою інформацією можна звернутися до Вікторії Михальчук, координаторки з питань комунікацій ФАО в Україні, тел. (098)605 50 61, [email protected].

Контактна інформація:

- контакт-центр ДАР: (044) 339 92 15, [email protected];

- «Гаряча лінія» ФАО: (099)090 75 82, (068)318 09 43, [email protected];

- електронна адреса програми «Врожай» USAID: [email protected].

Інші новини за темою