портал в режимі тестування та наповнення
0-800-507-506
Гаряча лінія
  • A-
    A+
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Міжнародна співпраця: в жовтні на Донеччину завітають молодіжні працівники з Литви

Опубліковано 10 вересня 2021 року, 16:00 , Управління сім’ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання облдержадміністрації

Донецька область увійшла до списку переможців конкурсу на реалізацію проєктів у рамках здійснення обмінів молоддю України та Литви від інститутів громадянського суспільства, закладів освіти та установ, які працюють з молоддю.

Зазначений конкурс у 2021 році проводило Міністерство молоді та спорту.   

За результатами розгляду проєктів прийнято постанову Комітету Ради обмінів молоддю України та Литви від 03.09.2021 № 12  «Про розподіл фінансування у рамках Комітету Ради обмінів молоддю України та Литви з української сторони». 

Донецька область увійшла до списку переможців з Програмою міжнародної співпраці молодіжних працівників Донецької області та Литви під назвою «#GO-VOLUNTEER» від Донецького обласного дитячо-молодіжного центру.

Тож вже в жовтні буде Донеччина буде вітати молодіжних працівників Литви, а наприкінці листопада, в межах проєкту, представники молодіжних центрів Донеччини відвідають Литву, а саме Вільнюській відкритий молодіжний центр «MES» .

Інші новини за темою