Сьогодні, 25 травня, з нагоди Дня Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України, начальник обласної військової адміністрації Павло Кириленко нагородив працівників Служби відзнаками Донецької облдержадміністрації.
- Роль зв'язку в сучасній війні неможливо переоцінити. Ви робите колосальний внесок у нашу перемогу! Вітаю всіх зв'язківців зі святом! - наголосив очільник області.
![](/storage/app/thumbnails/8e4/8c3/9c7/347409597_1419057942204070_1475863929452502402_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/429/a5f/d4e/347243171_699408071858295_2045247324885911659_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/5da/0de/f37/347253980_638003111138050_5288578750821553952_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/5b7/305/457/347567807_208395928718795_1922115854072536410_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/e09/734/bb2/347399849_206627258868677_3468333879850737096_n_820x360.jpg)