портал в режимі тестування та наповнення
0-800-507-506, 0954633565
Гаряча лінія
  • A-
    A+
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Секретаріат Кабінету Міністрів України організовує інформаційний день з метою популяризації можливостей Програми Interreg Europe, що фінансується ЄС

Опубліковано 21 листопада 2023 року, 14:39

У червні 2023 р. Українська сторона розпочала процедуру приєднання до програми Interreg Europe, що фінансується Європейським Союзом (далі — Програма), яка направлена на покращення управління співробітництвом через посилення спроможності суб’єктів, удосконалення наявних інструментів, формування спільних рішень для протидії викликам у реалізації політики згуртованості Європейського Союзу. Бюджет Програми складає 379 млн. євро.

Співпраця партнерів відбувається у рамках таких цілей політики згуртованості:

- Більш розумна Європа (інноваційний потенціал, конкурентоспроможність малого та середнього бізнесу, цифровізація);

- Більш зелена Європа (енергоефективність, розумні енергетичні системи, зміна клімату, управління водними ресурсами, циркулярна економіка, природа та біорізноманіття, міська мобільність з нульовим рівнем викидів вуглецю);

- Більш соціальна Європа (ринки праці, охорона здоров’я, культура та туризм, освіта, інтеграція громадян третіх країн);

- Більш з’єднана Європа (сталі транс’європейські транспортні мережі (TEN-T), стала мобільність);

- Європа ближча до громадян (інтегрований розвиток міст та територій за межами населених пунктів).

24 листопада 2023 р. о 10:30 год. Секретаріат Кабінету Міністрів України разом з Органом управління Програми організовують проведення інформаційного дня в онлайн-форматі з метою популяризації можливостей Програми та сприяння активній участі українських партнерів.

У рамках інформаційного дня буде розглянуто такі питання:

- ключові особливості Програми;

- ключові особливості та приклади проектів;

- умови участі для потенційних українських учасників;

- Policy Learning Platform: як скористатися можливостями.

Ураховуючи, що вже з наступного року українські учасники зможуть доєднатися до можливостей Програми, вже на цьому етапі важливо забезпечити максимальне поширення інформації про Програму, кращі практики, рекомендації та умови участі.

Цільовою аудиторією Програми є в першу чергу органи місцевого самоврядування, асоціації, агенції регіонального розвитку, а також державні органи, природні парки, освітні установи, інші неприбуткові організації, які готові спільно напрацьовувати кращі рішення для регіонального та територіального розвитку спільно з партнерами з країн-членів ЄС.

В разі зацікавленості в участі у вищезазначеному заході, необхідно до 22 листопада 2023 року заповнити Google-форму, розміщену за посиланням: https://docs.google.com/forms/. Посилання для приєднання до зустрічі буде надіслано додатково.


*Згідно інформації Секретаріату Кабінету Міністрів України

Інші новини за темою

Усі новини