Пам`ятай про Крути: Для молоді Донеччини проведено інформаційно-просвітницький захід
Урочисте нагородження переможців обласного конкурсу «Молода людина року» відбулось у Краматорську під час святкування Дня Конституції та з нагоди Дня молоді.
З вітальним словом до лауреатів, переможців конкурсу та гостей свята звернувся голова Донецької облдержадміністрації, керівник обласної військово-цивільної адміністрації Павло Кириленко.
«Сьогодні ми відзначаємо День Конституції України. День, коли був прийнятий у 1996 році наш Основний закон держави. Основний закон, у якому закріплені основні принципи демократії, прав і свобод людини й громадянина. Вчора ми відзначали День молоді - день натхнення, день прагнень і амбітних цілей. Символічно що ці два свята збігаються, бо саме ви - молодь, стоїте в авангарді всіх подій, які пов'язані з захистом нашої Батьківщини, наших кордонів. Тому в цей сонячний та спекотний, але такий яскравий і щасливий день, хочу побажати кожному з вас натхнення і свідомості. Щоб ця свідомість стала фундаментом, на якому буде розбудовуватись наша країна», - наголосив очільник області.
Цього року переможці були визначені у таких номінаціях:
- «Молодий медичний працівник року»
- «Молодий правоохоронець року»
- «Молодий волонтер року»
- «Молодий рятувальник року»
- «Молодіжний лідер року»
- «Молодий політик року»
- «Краща молодіжна ініціатива року»
- «Кращий керівник молодіжного центру року»
- «Кращий молодіжний працівник року»
- «Молодий машинобудівник року»
- «Молодий металург року»
- «Молодий шахтар року»
- «Молодий працівник сільського господарства»
- «Молодий вчений року»
- «Молодий журналіст року»
- «Молодий державний службовець року»
- «Молодий підприємець року»
- «Відкриття року в галузі спорту»
- «Відкриття року у галузі культури та мистецтв»
- «Молодий працівник соціальної сфери року».
Для багатьох номінантів перемога стала щирою несподіванкою. У своїх промовах вони дякували за підтримку батьків, друзів та близьких. Представники обласної влади також почули тепла слова подяки за високу оцінку внеску номінантів у розвиток регіону.
Нагороди переможцям, окрім очільника області, вручали заступник голови ОДА Юлія Костюніна, директор департаменту розвитку базових галузей промисловості Артем Литвинов, начальник управління інформаційної діяльності та комунікації з громадськістю облдержадміністрації Тетяна Тюріна та начальник управління культури і туризму облдержадміністрації Вікторія Точена.
![](/storage/app/thumbnails/0ae/2c4/eea/DSCF0961_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/c52/7bf/ba7/DSCF0824_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/449/8af/274/DSCF0820_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/97b/90e/973/DSCF0838_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/4b3/979/6cf/DSCF0851_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/d13/29a/8a3/DSCF0862_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/223/e1e/72d/DSCF0912_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/314/3a0/273/DSCF0951_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/585/f92/823/dscf0961-1_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/e51/3fa/fb8/DSCF1084_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/56f/cff/881/DSCF1102_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/68a/408/ab3/DSCF1116_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/ce6/4c4/59a/DSCF1129_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/935/be7/9a9/DSCF1136_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/589/d90/d20/DSCF1444_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/51c/fba/b91/DSCF1151_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/780/0f9/964/DSCF1251_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/632/14c/148/DSCF1256_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/656/62c/194/DSCF1326_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/19a/968/1ca/DSCF1343_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/4e2/92b/768/DSCF1472_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/d65/321/b6b/DSCF1595_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/101/2ef/614/DSCF1614_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/1db/6ec/d7f/DSCF1617_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/d0f/609/3b2/DSCF1653_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/360/3e2/d11/DSCF1640_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/b2c/b39/e33/DSCF1692_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/00e/f4f/6ac/DSCF1709_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/8fb/f19/6b0/DSCF1719_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/e73/3b7/617/DSCF1746_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/962/ae7/9d5/DSCF1762_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/226/874/be6/DSCF1908_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/1ca/575/386/DSCF1931_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/41c/bcc/ef0/DSCF1940_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/795/abe/689/DSCF1951_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/4be/c7d/f58/DSCF1980_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/864/d4b/3dc/DSCF1982_820x360.jpg)