портал в режимі тестування та наповнення
0-800-507-506
Гаряча лінія
  • A-
    A+
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Інформаційне повідомлення про проведення електронної консультації з громадськістю щодо проєкту розпорядження «Про затвердження Положення про обласну комісію з надання фінансової підтримки розвитку галузей садівництва, виноградарства та хмелярства»

Опубліковано 25 червня 2020 року, 15:55

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ

про проведення електронної консультації з громадськістю щодо проєкту розпорядження голови облдержадміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації «Про затвердження Положення про обласну комісію з надання фінансової підтримки розвитку галузей садівництва, виноградарства та хмелярства»


Зміст матеріалів, винесених на обговорення:

проєкт розпорядження голови облдержадміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації «Про затвердження Положення про обласну комісію з надання фінансової підтримки розвитку галузей садівництва, виноградарства і хмелярства».

Мета проведення консультацій з громадськістю:

підвищення ролі громадянського суспільства в різних сферах діяльності органів державної влади та органів місцевого самоврядування, розгляд пропозицій від громадськості.

Можливі наслідки проведення в життя рішення для різних соціальних груп населення та заінтересованих сторін:

створення сприятливих умов для ефективної взаємодії громадянського суспільства з органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування, вирішення соціально-побутових проблем громадськості шляхом створення належних умов для нарощування обсягів виробництва сільськогосподарської продукції в суб’єктах господарювання області.

Способи забезпечення участі в обговоренні:

електронні консультації.

Електронна адреса, строк і форма подання пропозицій та зауважень:

info@agro.dn.gov.ua; протягом 20 робочих днів з 25 червня
до 23 липня 2020 року (включно) письмові пропозиції у довільній формі (з приміткою «Пропозиції до Положення»).

Номер телефону, за яким надаються у консультації з питань, що внесено на обговорення:

(0626) 42-01-23, (0626) 42-01-20.

Прізвище, ім’я відповідальної особи:

Волошин Валерій Романович – головний спеціаліст відділу розвитку галузей рослинництва та агротехнічних послуг управління розвитку агропромислового виробництва та харчової і переробної промисловості департаменту агропромислового розвитку та земельних відносин Донецької облдержадміністрації.

Строк і спосіб оприлюднення результатів обговорення:

після 14 липня 2020 року.

Спосіб оприлюднення результатів обговорення:

розміщення інформації на офіційному веб-сайті департаменту агропромислового розвитку та земельних відносин Донецької облдержадміністрації.

Додаткові матеріали:

проєкт розпорядження голови облдержадміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації «Про затвердження Положення про обласну комісію з надання фінансової підтримки розвитку галузей садівництва, виноградарства і хмелярства».