Спільну нараду з керівниками місцевих громад та структурних підрозділів Донецької обласної військової адміністрації провів сьогодні начальниик ОВА Павло Кириленко. Серед першочергових питань, які були обговорені - підготовка до осінньо-зимового періоду та евакуація населення й культурно-матеріальних цінностей.
- Готуємося до проходження осінньо-зимового періоду в умовах відсутності в області газу. А це означає, що маємо чітко визначити кількість населення, яке може залишитися на території області, щоб брати участь у процесі оборони й підтримки роботи критичної інфраструктури. Це - за нашими оцінками - близько 235 тисяч осіб, - наголошує очільник області. - Решта має евакуюватися.
Крім того, на нараді відзначалося, що евакуювати мають і все, що становить культурну, мистецьку чи матеріальну цінність. Звичайно, абсолютна більшість цінностей вже вивезена, але легковажити тим, що залишається, теж не варто.
Павло Кириленко підкреслив: увесь процес на місцях має бути чітко спланований і розписаний, люди мають розуміти, куди їх евакуюють, у яких умовах вони перебуватимуть. Для цього кожна громада має визначитися з тим, до якої області евакуюватимуть мешканців їхніх територій.
![](/storage/app/thumbnails/3c8/2b4/7b0/293578605_587432429605982_4462009629375957624_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/952/9e0/df8/293384620_587432179606007_1820901087804413372_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/dad/526/d3a/293572841_587432189606006_2807660509407705626_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/914/3f2/03f/293609072_587432266272665_7509938523147138402_n_820x360.jpg)