портал в режимі тестування та наповнення
0 800 507 506
Гаряча лінія
  • A-
    A+
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Інформація про хід виконання Регіональної програми інтеграції, соціальної адаптації та захисту внутрішньо переміщених осіб на 2018 рік

Опубліковано 26 липня 2018 року, 09:25

Інформація про хід виконання Регіональної програми інтеграції, соціальної адаптації та захисту внутрішньо переміщених осіб на 2018 рік по заходу: «Проведення комплексу ремонтних робіт приміщень в містах та районах з метою компактного проживання внутрішньо переміщених осіб» станом на 01.07.2018

З метою вирішення проблеми забезпечення житлом внутрішньо переміщених осіб, розпорядженням голови облдержадміністрації від 06.03.2018 №315/5-18 було затверджено Регіональну програму інтеграції, соціальної адаптації та захисту внутрішньо переміщених осіб на 2018 рік (далі-Програма).

Згідно з Програмою департамент є виконавцем за напрямом: «Створення належних умов проживання», захід: «Проведення комплексу ремонтних робіт приміщень в містах та районах з метою компактного проживання внутрішньо переміщених осіб».

Згідно з пропозиціями райдержадміністрацій та міськвиконкомів за вищевказаним заходом Програми передбачається виконання капітального ремонту та реконструкції 33 об’єктів для розміщення внутрішньо переміщених осіб, (міста Бахмут, Добропілля, Дружківка, Лиман, Мирноград, Новогродівка, Покровськ, Селидове, Слов’янськ, Торецьк, Бахмутський, Волноваський райони) на суму 501,9 млн.грн., у тому числі: 3,1 млн.грн. - з місцевих бюджетів, 498,8 млн.грн.- з інших джерел (кошти Європейського Союзу, Європейського інвестиційного банку).

Затверджено фінансування на ремонт та реконструкцію 13 об’єктів на суму 205,7 млн.грн. (проект Європейського інвестиційного банку «Надзвичайна кредитна програма для відновлення України»), з них: 6 об’єктів у м.Бахмут (вул.Металургів, 2, Оборони, 19, Привокзальна, 1, Чайковського, 1а, Сибірцева, 25, Свободи, 20), 2 об’єкти у м.Дружківка (вул.Космонавтів, 15, вул.Машинобідівників, 36), 2 об’єкти у м.Мирноград (м-н «Молодіжний», 37а, м-н «Західний», 31а), 2 об’єкта у м.Покровськ (вул.Захисників України, 1, м-н «Шахтарський», 12), 1 об’єкт у м.Слов’янськ (вул.Кільцева, 2а).

На теперішній час завершено реконструкцію 3 гуртожитків у м.Краматорськ за адресами: вул.Ш.Назаренко,3, вул.Уральська,5, вул.Рибінська, 16 в рамках проекту «Забезпечення житловими умовами найбільш вразливих ВПО та жителів міста Краматорськ, які опинилися під впливом конфлікту» на суму 13,7 млн.грн. (1,2 млн.грн. – місцевий бюджет, 12,5 млн.грн. – грант Європейського Союзу). Гуртожиток по вул.Ш.Назаренко,3 введений в експлуатацію та заселений.

Крім цього, за результатами публічної закупівлі укладені договори з підрядною організацією ТОВ «Новатор СТ» на ремонт гуртожитків у м.Бахмут за адресами: бул.Металургів, 2, вул.Сибірцева, 25, вул.Привокзальна, 1, вул.Оборони, 19.

Також триває процедура підписання 4-х сторонньої угоди та підготовки проведення процедури закупівлі по гуртожитку за адресою: вул.Кільцева, 2а у м.Слов’янськ.

 

Департамент  житлово-комунального господарства Донецької ОДА

Інші новини за темою