портал в режимі тестування та наповнення
0-800-507-506
Гаряча лінія
  • A-
    A+
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

На честь 30-річчя Незалежності України програма «Мріємо та діємо» проводить першу всеукраїнську арт-подію «Молодь inUA»

Опубліковано 27 липня 2021 року, 12:10 , Управління сім’ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання облдержадміністрації

Запрошуємо молодь об’єднатись в команди у своїх громадах і через масштабний спільний малюнок зобразити, чим молодь пишається у Незалежній Україні. Представте свою громаду в національному молодіжному арт-проєкті та отримайте шанс створити мурал у вашому селі чи місті.

У день народження країни допомагайте своїй громаді створити арт-проєкт.

24 серпня, в 30-ту річницю незалежності молодь по всій Україні, від маленьких сіл до великих міст, об'єднається в команди у своїх громадах і через масштабний спільний малюнок покаже, чим пишається у незалежній Україні та виразить своє бачення напрямку, в якому потрібно діяти, щоб побудувати країну мрії, засновану на цінностях, важливих для молодих українок та українців. Будуть показані  онлайн роботи з усіх куточків країни й складеться велике цифрове полотно про бачення, цінності, і здобутки української молоді.

Після Дня незалежності запуститься онлайнове голосування, за результатами якого вся Україна обере три найкращі малюнки. Саме вони згодом  перетворяться в мурали у громадах їхніх авторів та авторок.  

Збирайте команду з 5-10 молодих людей віком від 10 до 35 років. Реєструйтеся на участь в проєкті Молодь inUA та обирайте локацію.

Інші новини за темою