23 січня 2019 року на базі комунального підприємства «Регіональна телерадіокомпанія «Регіон-Донбас» спеціалістами структурних підрозділів облдержадміністрації проводилися семінари-наради з представниками об’єднаних територіальних громад, метою яких стало надання методичної
та практичної допомоги з питань подальшого розвитку громад Донецької області. Організатором проведення заходу виступив департамент інформаційної та внутрішньої політики Донецької облдержадміністрації.
Під час зустрічі присутні представники об’єднаних територіальних громад були ознайомлені з різноманітними питаннями.
Так, службою у справах дітей облдержадміністрації була представлена доповідь щодо забезпечення ефективної діяльності територіальних громад Донецької області у сфері захисту прав дітей.
- Представник департаменту житлово-комунального господарства розповіла про ефективні заходи, спрямовані на покращення ситуації зі сплатою за житлово-комунальні послуги
Спеціалістами департаменту соціального захисту населення були розглянуті питання щодо організації виконання функцій у сфері соціального захисту населення в об’єднаних територіальних громадах, соціального захисту учасників АТО та родин загиблих учасників бойових дій з числа учасників АТО, надання різних видів державної допомоги, обліку внутрішньо переміщених осіб, змін в порядку надання житлових субсидій населенню та інші.
![](/storage/app/thumbnails/c29/4ff/1ba/DSC00248_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/fa8/135/71b/DSC00344_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/346/f0c/c60/DSC00306_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/2f3/104/3c6/DSC00261_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/b9e/0d7/0b3/DSC00280_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/a80/7b2/7eb/DSC00247_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/815/605/53f/DSC00349_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/8d6/612/0ab/DSC00393_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/f37/d78/b68/DSC00396_820x360.jpg)