портал в режимі тестування та наповнення
0 800 507 506
Гаряча лінія
  • A-
    A+
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Бахмутський фаховий коледж культури і мистецтв розпочне новий навчальний рік у Кам’янець-Подільському

Опубліковано 26 серпня 2022 року, 11:35 , Управління культури і туризму облдержадміністрації

Єдиний діючий на сьогодні мистецький навчальний заклад Донеччини - Бахмутський фаховий коледж культури і мистецтв імені Івана Карабиця - через повномасштабне російське вторгнення на територію суверенної України вимушений був покинути власну домівку та тимчасово облаштуватись у Кам’янець-Подільському

Завдяки спільній домовленості голів Донецької і Хмельницької облдержадміністрацій, начальників обласних військових адміністрацій для організації освітнього процесу було надано один із навчальних корпусів Кам'янець-Подільського фахового коледжу культури і мистецтв. Заклад має просторі кімнати і малу концертну залу, чого цілком достатньо для проведення творчих занять. А для студентів навчального закладу з Донеччини Кам’янець-Подільською міськрадою виділено приміщення під гуртожиток, яке має повноцінне укриття, повідомляють в Управлінні культури і туризму облдержадміністрації.

Оскільки Маріуполь тимчасово окуповано збройними формуваннями країни-агресора, а будівлю Маріупольського фахового коледжу культури і мистецтв пошкоджено та знищено всю матеріальну базу і документацію, у  цьому закладі тимчасово не здійснювався освітній процес. Однак, не зважаючи на це, обидва коледжі завершили 2021/22 навчальний рік.

На сьогодні в Маріупольському коледжі культури і мистецтв призупинений освітній процес, але студенти і викладачі закладу зможуть продовжувати освітню діяльність у Бахмутському фаховому коледжі, де, до речі, ще триває приймальна компанія для бажаючих абітурієнтів.


Інші новини за темою