портал в режимі тестування та наповнення
0-800-507-506, 0954633565
Гаряча лінія
  • A-
    A+
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Мешканці Донеччини працюють на користь громад

Опубліковано 26 грудня 2022 року, 13:26 , Донецький обласний центр зайнятості

Мешканці Донеччини, які перебувають на обліку в центрах зайнятості, активно працюють на оплачуваних суспільно корисних роботах в рамках урядового проєкту «Армія відновлення».

«Це не лише робота, за яку можна отримувати заробітну платню, а ще й можливість опомогти громаді бути єдними на шляху до перемоги. Чи то облаштування приміщень під укриття, будівництво захисних споруд, розбір завалів чи адресна доставка гуманітарної допомоги», – говорить директор Донецької обласної служби зайнятості Валентина Рибалко.

Разом з представниками комунальних установ майже 500 безробітних громадян регіону займаються очищенням території зруйнованих будівель, виконують ремонтні роботи на об’єктах цивільного захисту, допомагають заготовляти дрова і брикети для опалювання тощо. Надається допомога особам з інвалідністю та іншим соціально вразливим категоріям населення.

Учасники суспільно корисних робіт працюють і на пунктах незламності Донеччини. Громадяни за різними напрямками допомагають усім мешканцям, які звертаються до пунктів; розвантажують продукти харчування тощо. Лише за останні тиждень було вивантажено та розфасовано сотні тон гуманітарної продукції. Окрім цього, забезпечуються адресна доставка продуктів для осіб з інвалідністю, дітям, громадянам похилого віку, хворим та іншим особам, які не мають можливості самостійно їх отримати.

Не рідко бувають ситуації, коли сумлінне та відповідальне ставлення до дорученої справи учасників суспільно корисних робіт привертає увагу роботодавців. Результатом оцінки такої роботи є пропозиція на офіціальне працевлаштування.

Участь в суспільно корисних роботах є добровільною і оплачується на рівні не нижче за мінімальну зарплату, яка на сьогодні складає 6700 грн. Служба зайнятості продовжуватиме долучати безробітних осіб для проведення суспільно корисних робіт, які є вкрай важливими для регіону.

Єдиний порталі вакансій з пошуку роботи https://jobportal.dcz.gov.ua

Чат-бот Донецької обласної служби зайнятості у месенджері Telegram - https://bit.ly/2UnnJwh

Телефони «гарячих ліній» служби зайнятості Донеччини https://bit.ly/3rLgZtT

Телефон Call-центру Донецької обласної служби зайнятості 0 800 33 61 67.

За матеріалами Донецької обласної служби зайнятості

Інші новини за темою