Педагогічні працівники Донеччини отримають ноутбуки для організації якісного освітнього процесу
Питання цивільно-військового співробітництва у сфері національно-патріотичного виховання обговорено під час круглого столу за участю представників департаменту освіти і науки Донецької облдержадміністрації, управління сім’ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання облдержадміністрації, Командування об’єднаних сил.
Зокрема, йшлося про стан взаємодії облдержадміністрації та Командування об’єднаних сил у сфері національно-патріотичного виховання та цивільного захисту населення в межах реалізації Цільової соціальної Програми національно-патріотичного виховання в Донецькій області на 2021-2025 роки, Плану обласних організаційно-масових заходів з дітьми та учнівською молоддю на 2021 рік, Плану спільних дій Командування об’єднаних сил та Донецької обласної державної адміністрації та заплановано спільні заходи, які підвищать її ефективність.
Окремо наголошувалося на заходах з цивільного захисту у закладах освіти на лінії розмежування, співпраці з територіальними громадами у напрямку реалізації на території області Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), охоплення виховною роботою учнівської та студентської молоді закладів професійної (професійно-технічної), фахової передвищої освіти, долучення до національно-патріотичного виховання громадських активістів тощо.
![](/storage/app/thumbnails/9b6/300/582/DSC_0523_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/f21/bad/b34/DSC_0505_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/bd0/3e8/943/DSC_0503_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/1a2/cbf/c39/DSC_0507_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/2e9/4e1/237/DSC_0513_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/948/121/413/DSC_0518_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/f9b/afa/783/DSC_0509_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/4dd/d51/982/DSC_0524_820x360.jpg)