портал в режимі тестування та наповнення
0-800-507-506
Гаряча лінія
  • A-
    A+
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

На Донеччині за час функціонування ринку землі було укладено півтори тисячі угод купівлі-продажу паїв

Опубліковано 01 лютого 2022 року, 17:12

Півтори тисячі угод купівлі-продажу  земельних паїв укладено у Донецькій області за час функціонування ринку землі в Україні.  Про це заступник директора департаменту - начальник управління земельних відносин та цифрової трансформації Донецької облдержадміністрації Олена Рибакова повідомила на брифінгу у Краматорську сьогодні,  1 лютого.  

«У Донецькій області за ці більше, ніж пів року, укладено півтори тисячі угод купівлі-продажу земельних ділянок-паїв, які раніше були підмораторними.  Ці півтори тисячі угод укладено на 5000 гектарів. Багато це чи мало?  Якщо по всій Україні укладено 86 тисяч угод, а по Донецькій області – півтори тисячі,  то це складає 1,7% по Україні. В хорошому сенсі Донецька область «пасе задніх»,  тому що у нас власники паїв не спішать продавати свої земельні ділянки або у них немає такої потреби. У цьому плані ринок землі в Донецькій області розвивається стримано та поступово», - зазначила Олена Рибакова. 

Вона також нагадала, що у  Донецькій області на підконтрольній території  розташовано 1 млн 460 тисяч сільгоспугідь.  

Ринок землі сільськогосподарського призначення запрацював в Україні 1 липня 2021 року. Тоді у багатьох українців були побоювання, що розпочнеться активний розпродаж землі.    


Інші новини за темою