Педагогічні працівники Донеччини отримають ноутбуки для організації якісного освітнього процесу
Виховні години та змагання із загальної фізичної підготовки було проведено напередодні Дня Збройних сил України в обласних закладах позашкільної освіти з метою ознайомлення вихованців з історичним минулим та сучасним української армії, виховання поваги до військової служби.
Діти разом з керівниками гуртків відвідали військові частини, привітали військовослужбовців зі святом і подарували їм виготовлені власноруч листівки та сувеніри. Також листівки-привітання передано представникам Об’єднаного центру цивільно-військового співробітництва штабу Об’єднаних сил.
Вихованці гуртків «Юні правознавці» та «Рідний край» Донецького обласного палацу дитячої та юнацької творчості підготували для військовослужбовців відеопривітання.
У Донецькому обласному центрі технічної творчості дітей та юнацтва облаштували виставку тематичних малюнків та розмістили її на сторінці закладу у мережі Facebook.
![](/storage/app/thumbnails/ea5/a95/161/5_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/797/edc/87c/1_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/0d3/fc7/378/2_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/c90/3ae/6fd/3_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/2ef/a69/ebf/8_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/dbf/a97/642/6_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/fbe/74f/3b7/4_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/01f/02f/4dc/7_820x360.jpg)