Художники-переселенці з Донеччини та митці Хмельниччини провели пленер на Поділлі
Онлайновий семінар «Створення місцевих переліків елементів нематеріальної культурної спадщини» було організовано і проведено Донецьким обласним навчально-методичним центром культури 30 березня.
Співорганізаторами та основними спікерами заходу стали спеціалісти Луганського обласного центру народної творчості – директор Ірина Дячук і завідуюча відділом народної творчості Наталія Стрєльцова.
У заході взяли участь 95 представників закладів культури області. Колеги з Луганщини надали інформацію щодо обласного переліку елементів НКС Луганської області, розповіли про організацію пошуково-дослідницької роботи, основні аспекти і особливості створення місцевих переліків нематеріальної культурної спадщини громад.
Тема інвентаризації нематеріальної культурної спадщини на місцях є актуальною для Донеччини, робота в цьому напрямку триває. А позитивний досвід представників Луганської області стане корисним в роботі з нематеріальною культурною спадщиною в громадах.
Слід зазначити, що семінар відбувся в межах реалізації Меморандуму про співпрацю між Львівською, Луганською, Івано-Франківською та Донецькою областями в рамках проєкту «Змінимо країну разом».
![](/storage/app/thumbnails/d3d/255/3c7/seminarnks-4_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/9bd/a50/e45/seminarnks-3_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/53b/98b/dec/SeminarNKS_820x360.gif)
![](/storage/app/thumbnails/8be/ade/6be/SeminarNKS_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/170/e6e/def/seminarnks-2_820x360.jpg)