портал в режимі тестування та наповнення
0-800-507-506
Гаряча лінія
  • A-
    A+
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

На Донеччині відбувся фестиваль історичної реконструкції «Дотик до минулого»

Опубліковано 14 вересня 2021 року, 14:59 , Департамент освіти і науки облдержадміністрації

Фестиваль історичної реконструкції «Дотик до минулого»  відбувся на туристській базі «Лісова» с. Торське Лиманської територіальної громади 

Захід проведено у межах цільової соціальної Програми національно-патріотичного виховання в Донецькій області на 2021 – 2025 роки.  Організатори – Донецький обласний центр туризму та краєзнавства учнівської молоді.

Протягом трьох днів для учнівської молоді працювали майстеркласи з писанкарства, витинанки, різьблення по дереву, гончарства, ковальства, вишивки, виготовлення українських оберегів ляльки-мотанки та патріотичних браслетів. Діти стріляли із луків та арбалетів, брали участь у реконструкції козацького бою, вивчали обряди та грали в козацькі ігри. Також для всіх гостей були облаштовані яскраві та колоритні фотозони. 

З запальними танцями та піснями виступили творчі колективи: ансамбль «Арго» Народного художнього колективу вокальної студії «Heartbeat», «Зразковий художній колектив» ансамбль танцю «Усмішка» Донецького обласного палацу дитячої та юнацької творчості; фольклорно-етнографічний ансамбль «Берегинька» Донецького обласного центру туризму та краєзнавства учнівської молоді; вокальний ансамбль «Надія» та ансамбль бального танцю «Фортуна» Донецького палацу «Юність».

Цьогоріч фестиваль відбувся вперше. Його основна мета – формування у молодого покоління патріотичної свідомості, ціннісного ставлення до культурної спадщини рідного краю. До участі у заходах долучилися 375 вихованців обласних закладів позашкільної освіти.Інші новини за темою