портал в режимі тестування та наповнення
0-800-507-506
Гаряча лінія
  • A-
    A+
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

П’ять закладів освіти на Донеччині знаходяться на самоізоляції через виявлені випадки COVID-19

Опубліковано 29 вересня 2021 року, 16:40

П’ять загальноосвітніх закладів Донецької області знаходяться на самоізоляції через підвищену  захворюваність учнів і педагогічних працівників на COVID-19. Про це під час брифінгу з питань запобігання розповсюдженню коронавірусної інфекції на території Донецької області повідомила директор департаменту освіти і науки Донецької облдержадміністрації Тетяна Сідашева. 

«Маємо 35 випадків COVID-19 серед учнів  і 20 випадків серед педагогічних працівників. Усього з початку нового навчального року у нас хворіє 198 дітей та 139 педагогів. Разом з тими школами, що знаходяться на самоізоляції, у нас знаходяться на самоізоляції 172 класи – це понад 4000 учнів», - розповіла Тетяна Сідашева.

Також вона зазначила, що всі 20 закладів обласної комунальної власності інституційного догляду, які працюють з дітьми з особливими потребами, працюють у звичайному режимі. Також працюють всі заклади професійно-технічної освіти і заклади передвищої освіти, які підпорядковуються департаменту освіти і науки облдержадміністрації.


Інші новини за темою