Педагогічні працівники Донеччини отримають ноутбуки для організації якісного освітнього процесу
Обласне свято «З Днем дошкілля вас вітає Донеччина» до Дня працівників дошкільної освіти, який відзначається в Україні 27 вересня, відбулось у місті Краматорськ.
На захід запрошено кращих працівників галузі: молодих педагогів та досвідчених фахівців, музичних працівників, педагогів-організаторів і керівників закладів дошкільної освіти області.
У межах свята відбулось урочисте нагородження працівників закладів дошкільної освіти грамотами та подяками Міністерства освіти і науки України та облдержадміністрації. Відзнаки вручила заступник голови облдержадміністрації Юлія Костюніна. «У цей день хочеться подякувати всім працівникам дошкільних закладів Донеччини за мудрість, терпіння, турботу та увагу до наших дітей – не дарма дитячий садок вважають першою школою життя для малюків, це фундамент, який закладається з самого дитинства та служить основою в подальшому житті», – зауважила вона.
Програма свята передбачала цікаву розважальну програму, виступи кращих творчих колективів області та неформальне спілкування, під час якого учасники обмінялися враженнями про ті позитивні зміни, що відбулися в дошкільній освіті протягом останніх років, зокрема щодо створення комфортних та безпечних умов для виховання дітей Донеччини.
![](/storage/app/thumbnails/979/b5e/114/DSC_0663_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/eae/106/8c0/DSC_0631_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/deb/3a1/ed2/DSC_0660_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/3ee/7e8/b7d/DSC_0644_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/cf1/39b/9f2/DSC_0645_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/70f/0ca/0e5/DSC_0658_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/dd7/064/731/DSC_0664_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/8e9/821/7a1/DSC_0721_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/4f4/0cd/e5f/DSC_0822_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/2d7/065/036/DSC_0767_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/6d4/69f/ed6/DSC_0772_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/47f/7eb/82a/DSC_0786_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/53d/485/c45/DSC_0760_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/7e7/d67/8a9/DSC_0670_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/04c/40a/889/DSC_0678_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/f39/cc6/a0a/DSC_0683_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/96c/6b8/193/DSC_0686_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/417/c32/8b1/DSC_0704_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/06b/a2b/8b9/DSC_0801_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/689/05f/a87/DSC_0812_820x360.jpg)