21 серпня 2019 року в смт Олександрівка департаментом інформаційної та внутрішньої політики облдержадміністрації спільно з Донецьким відокремленим підрозділом установи «Центр розвитку місцевого самоврядування» проведено виїзний семінар на тему: «Працюємо по-європейськи».
Головною метою заходу було надання методичної та практичної допомоги Олександрівській об’єднаній територіальній громаді в частині активізації роботи з реалізації Стратегії комунікації у сфері європейської інтеграції на 2018-2021 роки, а також активізації міжмуніципального співробітництва і публічно-приватного партнерства.
Під час навчання представники органів місцевого самоврядування ознайомилися з основами менеджменту та обговорили заходи, направлені на покращення інвестиційного клімату в громадах. Наприкінці зустрічі доповідачі відповіли на питання присутніх та навели приклади дієвих інструментів покращення іміджу громад.
![](/storage/app/thumbnails/76f/8fd/0e9/4_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/e75/65c/43e/2_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/3f4/0f9/429/5_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/f94/5cb/7a6/7_820x360.jpg)