портал в режимі тестування та наповнення
0-800-507-506
Гаряча лінія
  • A-
    A+
  • Стара версія
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Визначено кращих спортсменів та тренерів Донецької області в серпні 2019 року

Опубліковано 12 вересня 2019 року, 14:09 , Управління фізичної культури та спорту

Управління фізичної культури та спорту Донецької облдержадміністрації щомісячно підбиває підсумки виступів атлетів регіону на всеукраїнських і міжнародних змаганнях.

Згідно Положення, по закінченню серпня 2019 року визначено кращих спортсменів та тренерів місяця за трьома категоріями: з олімпійських, неолімпійських видів спорту, видів спорту серед осіб з інвалідністю.

1) Олімпійські види спорту:

Кращий спортсмен – Оліферчик Станіслав, майстер спорту України зі стрибків у воду, чемпіон Європи зі стрибків у воду серед змішаних пар на трампліні 3 метри.

Кращий тренер – Головань Анатолій, заслужений тренер України зі стрибків у воду, особистий тренер Станіслава Оліферчика.

2) Неолімпійські види спорту:

Кращий спортсмен – Мусієнко Костянтин, майстер спорту України міжнародного класу з пауерліфтингу, триразовий переможець та бронзовий призер чемпіонату світу з пауерліфтингу серед юніорів, рекордсмен світу у вправі жим лежачи серед чоловіків та в сумі триборства серед юніорів.

Кращий тренер – Федоренко Сергій, тренер вищої категорії, особистий тренер Костянтина Мусієнка.

3) Види спорту серед осіб з інвалідністю:

Кращий спортсмен – Гуслєва Людмила, майстер спорту України з шашок, срібна призерка чемпіонату світу з шашок-100 серед спортсменів з вадами зору.

Інші новини за темою